İnstagram İpv6 Proxy Satın Al

Instagram’ın doğasında var olan sınırları ve sınırlamaları netleştirmek gerekiyor. Instagram o kadar ünlü bir kamu ağıdır ki, üzerinde hiç hesabı olmayanlar bile enerjik olarak onunla ilgilenmektedir. Instagram o kadar hızlı ilerleyen ve modernleşen bir ağ ki, her geçen gün daha fazla insan sahipleri tarafından belirlenen eylemlerin sınırlarını düşünüyor.

Instagram nedir?

Instagram, yalnızca fotoğraf yayınlama değil, aynı zamanda düzenleme işlevlerine de sahip bir sosyal ağdır. Ayırt edici bir özellik, insanların metinler nedeniyle değil, fotoğraflar nedeniyle ünlü olmalarıdır. Örneğin, VKontakte veya twitter, insanların okuyucuya bir şey iletmek istediği ağlarsa, ona bir şey söyleyin, o zaman Instagram bir şey göstermenize izin veren bir ağdır. Kolaylık, yıldırım hızında düzenleme yeteneğidir: yerleşik düzenleyici, resimleri çok fazla kırpabilir, üzerlerinde filtreler ayarlayabilir, bu da bu ağı özellikle İnternette ünlü kılar. Kullanıcılar, Azure Storage’da dinlenmekten, bir restoranda güzel vakit geçirmekten, yeni bir smokinden bir evcil hayvan fotoğrafına kadar her şeyi gönderebilir.

Eğlence endüstrisi mi yoksa daha fazlası mı?

Birçoğu, bunun bir sonraki karmaşık olmayan zaman katili olduğunu yanlış bir şekilde varsayabilir. Bu tür insanların farkına varmalarına izin verilir, çünkü çoğu için bu kamu ağı gerçek bir “zaman öldürücü” haline geldi: başkalarının fotoğraflarını saatlerce görüntülemeye veya evcil hayvanlarının fotoğraflarını sergilemeye hazırlar, ancak bazıları için Instagram bir kariyerin parçası haline geldi, profesyonel zaferlerinin bir parçası ve hatta bir para kazanma yöntemi. Modern özel teknolojiler çağında sıradan bir sayfayı bir reklam vitrinine dönüştürmek çok kolay. Instagram desteğiyle her şeyin reklamını yapıyorlar: giysiler, aksesuarlar ve ayakkabılar. Kamu ağının yüksek popülaritesi nedeniyle, tüm dünya markaları bununla ilgileniyor. Sosyal ağı kişisel bir portföy olarak kullanmasına da izin verilir, bu nedenle Instagram, fotoğrafçılar ve modeller çevrelerinde popüler hale geldi.

Beğenilerin “para birimi” ve abonelerin “para birimi”!

Hesabınızın ünlü olmasını sağlamak için birkaç teknik kullanmanıza izin verilir. Her biri 2 tane var: biri diğer insanların sayfalarına toplu abonelikler; ikincisi kitle beğenileridir. Birincisi, bilgi yönünde aynı olan çok sayıda kanala abone olunduğunu varsayar. Metodoloji aşağıdakilerden oluşur: kaynağın sahibi, abone olduğunu gördüğünde ilgilenebilir ve hesabınızı ziyaret edebilir. Bu nedenle, çevrelerinde size tavsiyelerde bulunmak için can atıyor, yoksa fotoğraf başına 1 görüntüleme eklemek doğru olur. 2 numaralı yöntem de yaklaşık olarak aynı şekilde çalışır. Tek bir tema ile birleştirilen kullanıcı yayınlarının kitlesel beğenilerinden oluşur. Bu hem bilgisayar hem de telefon kullanıcıları tarafından yapılabilir. Bazı özel hizmet ve programların kullanılmasına da izin verilmektedir. Örneğin, benzer hizmetler genellikle işle ilgili hesapların tanıtımını sağlamak için kullanılır. Birkaç hesabın sahipleri de ikincisine başvurur. Ancak bu yöntem, hesabın Instagram tarafından engellenmesine neden olabilir.

Instagram’da şimdi ne yasaklandı?

Instagram sınırlarını tartışalım:

 • Kullanıcı yaklaşık 30 saniye boyunca 1’den fazla beğeni koymamalıdır. (Hesap sahibi günde 1000’den fazla beğeni atamaz)
 • 28-38 saniyelik bir süre için. Kullanıcı 1 kişiden fazla abone olmamalı ve bir saat içinde sayıları 200’ü geçmemelidir. Günlük en yüksek abonelik sayısı 1000’dir.
 • Gün içinde, aralarında 12-22 saniyeden daha kısa aralıklarla 2000’den fazla abonelik iptali yapmak yasaktır. Üstelik aboneliğinizi sonlandırdığınız kullanıcıların size abone olup olmamasının da bir önemi yoktur.
 • Birinden bahsetmek istiyorsanız, mesaj başına 5’ten fazla kullanıcı kullanmanın imkansız olduğunu ve aralarındaki gecikmenin 350-450 saniyeyi geçmediğini unutmamalısınız.
 • Instagram, yorumların bolluğunu spam olarak değerlendirir. Bu nedenle, 400 saniyeden daha kısa bir gecikmeyle saatte en fazla 14 yorum gönderebilirsiniz. Aksi takdirde, Instagram yorumlarınızı spam olarak değerlendirecektir. Karakter sayısı 2000’i geçmeyen yorumlar yazabilirsiniz.
 • Insta, yeni kaydolan kullanıcılar için 3’ten fazla fotoğraf gönderilmesine izin vermez. Deneyimli Instagram avukatları için 12’den fazla fotoğraf yayınlamanız önerilmez.
Instagram ve fotoğraf galerilerinin yetenekleriyle tanışmayı planlayanlar için aşağıdaki kuralları izleyin:
 • İlk 20 gün 36-48 saniye farkla işlem yapmanız gerekiyor. Bu nedenle toplam eylem sayısı 500’ü geçmemelidir. Bunlara beğeniler, her türlü abonelikler, abonelikten çıkmalar, yorumlar ve daha fazlası dahildir. Daha fazla güvenlik için, kayıttan sonraki ilk 2-3 hafta boyunca Instagram’ı daha az kullanırsınız.
Ana sınırlamalar şunlardır:
 • Uzun açıklamaların imkansızlığı. Fotoğrafa ilişkin herhangi bir “açıklamanın” uzunluğu 2000 karakteri geçmemelidir, aksine fotoğraf imzasız yayınlanacaktır.
 • En fazla 5-7 hashtag koymanız önerilir. Instagram, sayılarını 30 parça ile sınırlandırıyor.
 • Instagram, 15 saniyeden uzun videoların yayınlanmasına izin vermez.
 • Bu kuralları ihlal ederseniz, çok hızlı bir şekilde engellemenin altına düşersiniz.
Ve yine yasakla!

Beklenmeyen engelleme durumları vardır. Sahibi, hesabının bilinmeyen nedenlerle bloke edildiğini sabah bulabilir. Bunun nedeni, Instagram sisteminin kullanıcılarının faaliyetlerine çok dikkat etmesidir. Engelleme nedenleri, yukarıda belirtilen kurallara uyulmaması, aşırılık yanlısı veya yasa dışı materyallerin yayınlanması, telif hakkının ihlali veya çıplak vücutların gösterilmesi olabilir. Yasak süresi değişebilir: bazen birkaç saate, bazen birkaç güne ulaşır ve sık sık ihlallerde sonsuza kadar engellenebilirsiniz. Hesabınızda oturum açmak için sıklıkla farklı IP’ler kullanıyorsanız, yasaklanabilirsiniz; Aynı IP’den giriş yaptığınız bir sürü hesabınız varsa, kaçınılmaz olarak banlanacaksınız. İlk durumda, engelleme sistemi hesabın ele geçirildiğinden şüphelenir; saniyede, hesap sahibinin ağ tarafından yasaklanmış bir bot “ordusuna” sahip olduğunu düşünüyor. Engellenmekten kaçınmanın tek bir yolu vardır: proxy sunucuları.

“Anonimleştiricinin” sadık dostu!

Proxy sunucuları, kullanıcının IP’sini değiştiren ve böylece etkinliğini gizleyen aracılardır. 3’ten fazla hesabınızın olduğu veya BOTS-hizmetlerinin desteğiyle promosyon yöntemlerini kullandığınız durumlarda benzer sunucuların kullanılması gerekmektedir. Bu konuda bir takım incelikler var. Bazı deneyimsiz kullanıcılar, sayısı giderek artan ücretsiz proxy sunucuları tarafından kandırılabilir. Bunlar yaygın bir hiledir, çünkü çoğu zaman ücretsiz proxy sunucuları tarafından sağlanan IP adresleri “kara listede” bulunur, bu nedenle hizmet kullanıcıyı hemen engeller. Sıkı ön kayıtlı ve terfi hesabı kullanarak daha da fazla sorun yaşarsınız. Güvenilir olmayan IP adresi nedeniyle yasağa maruz kalmak kesinlikle kabul edilebilir. Proxy sunucuları için toptan satış fiyatları da genellikle deneyimsiz kullanıcılar için bir hiledir: genellikle aynı anda birkaç kullanıcıya aynı IP sunucusunu sunarlar. Kişisel proxy sunucuları kullanmak daha doğru kabul edilir. Sizi engellemekten koruyabilirler. Aynı anda birden fazla kullanıcı tarafından kullanılmadıkları için daha kararlıdırlar. Sunucuları promosyon olarak kullanmak için sadece adres, port girişi ve şifre parametrelerini belirtmeniz yeterlidir. Özellikle güvenilir hizmetler InstaTool Free ve İnstafly’dır.

Temel kural: aşırıya kaçmayın!

Açık olalım! Anonimleştiriciler, Instagram işleminiz çok hızlı ilerlemeye başlarsa size yardımcı olmaz. Proxy sunucuları hesaba katılsa bile orijinal hesaplar 2-3 fotoğraf sınırını geçmemelidir. Durum abonelikler ve beğeniler ile benzer. Proxy hesabıyla bile 500’den fazla işlem yapmak imkansızdır. Bu nedenle, eyleminiz “patlayıcı” değil, sürekli olmalıdır. İşe alım yapmanızı sağlayacak programları da kaynak kurallarına uygun olarak uygulamalısınız. Artık hem telefon numaranızı hem de diğer herkese açık ağlara olan bağlantıları Instagram’da yayınlayabilirsiniz. Ancak, yayınlar tanıtım amaçlı olsa dahi fotoğraflara yapılan açıklamada ürün “fiyat etiketleri”ne yer vermemeniz önerilir. Instagram’ın spam’e karşı güçlü bir savaşçı olduğu gerçeğinden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.